Szczęście to lagom

Trendy zmieniają się nie tylko w modzie, we wnętrzach ale również w podejściu do życia. Hygge, styl eko czy teraz zdobywający popularność lagom.

Lagom to nic innego jak poszukiwanie równowagi – ma być w sam raz, „nie za dużo, nie za mało, lecz w sam raz”. Dotychczasowy trend hygge skupia się głównie na fajnych momentach, miłych chwilach, odpowiednich, przytulnych wnętrzach. Lagom oczywiście również zwraca uwagę na otoczenie, na to jak wygląda wnętrze, ale istotne jest tu zachowanie równowagi pomiędzy życiem prywatnym a życiem zawodowym.  Lagom to również znalezienie czasu dla przyjaciół, na hobby, na dbanie o siebie. Tu nie liczą się tylko chwile, momenty, tu liczy się całość, styl życia, to jest cała filozofia – to jak spędzamy cały dzień, jakie jest nasze samopoczucie, co się dzieje wokół nas. Lagom to szczęśliwe życie. Lagom stawia również na oszczędzanie, na ekologiczny, energooszczędny dom.

Oczywiście podążanie za trendami i na siłę dostosowywanie się do nich to nie jest najlepszy pomysł. Warto oczywiście przyglądać się im, inspirować się nimi i brać z nich dla siebie to co nam odpowiada i układać sobie życie według własnego rytmu.

Mnie sama filozofia lagom bardzo się podoba i mogę śmiało powiedzieć, że stosuję ją od dawna. Zawsze staram się znaleźć równowagę w życiu. Od zawsze lubię otaczać się ładnymi, przytulnymi wnętrzami, takimi, w których dobrze się czuję. I co najważniejsze zawsze otaczam się fantastycznymi przyjaciółmi i rodziną.

 

Dodaj komentarz