Interesujące seriale

 

Uwielbiam czytać książki ale również lubię oglądać filmy i seriale. Pozwalają przenieść mi się do innego świata, do innej rzeczywistości. Oczywiście książki nadal zajmują u mnie pierwsze miejsce ale niektóre seriale są naprawdę wciągające. Zaczynając oglądać jeden odcinek nie mogę poprzestać a później okazuje się, że wskazówki zegara wskazują godzinę drugą. Następnego dnia najlepiej przygotować sobie duży kubek kawy na rozbudzenie. Swoją przygodę z serialami w internecie zaczęłam od serialu „Szefowa”, „Bilions”, „Homeland”, „Rozwód” później „Suits”, „Żona idealna”. Oglądanie seriali w internecie na Netflix czy HBOGO ma taką „zaletę”, że nie trzeba czekać tygodnia na następny odcinek.

 

 

 

 

 

 

ROZWÓD

„Rozwód” – pokusiłam się na jego oglądanie ze względu na Saraj Jessica Parker, bardzo ją lubię. Najbardziej oczywiście przez serial „Sex w wielkim mieście”. Do tego serialu mogę wracać często.

„Rozwód” to opowieść o małżeństwie z długoletnim stażem, Frances (Sarah Jessica Parker) i Roberta (Thomas Haden Church). Podczas  przyjęcia urodzinowego zaprzyjaźnionej pary we Frances coś pęka i mówi mężowi, że już go nie kocha i chce rozwodu. On jest zdruzgotany. Kochanek Frances  nie jest tak zaangażowany w romans, jak ona sama więc  kobieta postanawia odwrócić kota ogonem i zostać przy mężu. I tu zaczyna się cała szalona historia.

 

BODYGUARD

„Bodyguard” – głównym bohaterem jest David Budd (Richard Madden), weteran wojny w Afganistanie a teraz policjant, który ma ochraniać VIP-ów. Do ochrony dostaje ambitną  panią polityk, a jej poglądy przeczą wszystkiemu w co wierzy.  6 odcinków pełnych intryg i zaskakujących zwrotów akcji. Mnie wciągnął.

 

CZARNA LISTA

„Czarna lista” – główny bohater to najbardziej poszukiwanych przestępca na całym świecie, który z nieznanych przyczyn poddaje się i oferuje pomoc FBI, pod warunkiem, że będzie pracować z nową agentką FBI, Elizabeth Keen, z którą teoretycznie nie ma nic wspólnego. W tym roku są już dostępne kolejne odcinki 6 sezonu ale poczekam, aż opublikują wszystkie i usiądę dopiero do oglądania, żeby nie czekać z niecierpliwością kolejny tydzień.

 

MARCELLA

 

HOMELAND

 

MAD MEN

„Mad Men” -rozgrywa się w latach 60-tych XX wieku i pokazuje powstający w USA rynek reklamy, powstają agencje reklamowe. Fajny serial, który zainteresuje nie tylko miłośników i znawców reklamy.

ORPHAN BLACK

 

RIVER

 

TY

Serial ten ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Obejrzałam wszystkie odcinki ale jak będzie drugi sezon to nie jestem do końca przekonana czy będę go oglądać.  Dzięki temu serialowi można sobie jeszcze bardziej uświadomić jaki wpływ na nasze życie mają media społecznościowe.

ŻONA IDEALNA

A w tym serialu gra aktor z „Sexu w wielkim mieście” – Mr. Big – Chris Noth. Serial opowiada o żonie polityka, której to mąż zostaje skompromitowany i trafia do więzienia. Kobieta bierze sprawy w swoje ręce i wraca do swojego dawnego zawodu – prawnika. Mnie bardzo wciągnął.

Miłego oglądania 🙂

 

 

 

 

2 comments

Dodaj komentarz