Co umila czas?

czas

Co umila czas? Piękne wnętrza, fantastyczne fotografie i odrobina wyrafinowanej mody.

Wchodząc do butiku zazwyczaj nie zastanawiam się nad samym jego wnętrzem. Wchodzimy i albo się nam podoba albo nie. A jak by się tak bardziej im przyjrzeć to wnętrze ma bardzo duże znaczenie. „Butik musi być najlepszą wizytówką marki czyli jego wnętrze musi być z tym wizerunkiem spójne, ale też musi to być miejscem, które gwarantuje komfort zakupów klientom, także tym z pierwszych stron gazet i portali modowych i towarzyskich”. Niekiedy wchodząc do butiku mamy wrażenie, że znajdujemy się w wyjątkowym miejscu. Zapraszam do przeczytania poniższych artykułów.

Design w butikach
http://www.elle.pl/s/elle-deco-ludzie/modne-wnetrza-warszawskich-butikow

http://www.harpersbazaar.pl/lifestyle/705/za-kulisami-mody-w-pracowni-gosi-baczynskiej

Szukając fotografii natrafiłam na stronę węgierskiego fotografa Zsolt’a Hlinka. Fotograf przyglądając się kamienicom przy brzegu Dunaju dostrzegł w nich coś niepowtarzalnego – wyjątkową symetrię. Postanowił je sfotografować. Aby pokazać ich niesamowitą harmonię zastąpił otaczające je tło jednolitym kolorem. Niesamowity, zaskakujący efekt można zobaczyć tutaj http://zsolthlinka.com/urban-symmetry/

Czarno – białe fotografie Nowego Yorku – to jest to co uwielbiam.
http://www.harpersbazaar.pl/lifestyle/439/nowy-jork-na-starych-fotografiac

8 marca Dzień Kobiet. Nie wiem jak Wy ale sama sobie uwielbiam robić prezenty. Pewnie zamówię sobie coś z księgarni ale na stronach magazynu „Elle”znalazłam fantastyczne propozycje stylowych drobiazgów.

http://www.elle.pl/s/elle-deco-design/pomysl-na-dzien-kobiet-21-prezentow-do-150-zl

Miłośniczki mody z pewnością będą zachwycone prezentem od utalentowanej projektantki mody Gosi Strojek. Kolekcje Gosi Strojek charakteryzują się dwiema liniami odzieżowymi: ekskluzywną GS i STR by Strojek linią streetwearową. Wykonane są z najwyższej jakości tkanin, skierowane do bardzo wymagającego klienta. Modele są szyte w limitowanych ilościach i bardzo często na specjalne zamówienie. Kolekcje są uzupełnione o akcesoria i dodatki.

http://www.gosiastrojek.com/

 

Dodaj komentarz