Wielkanocne dekoracje – ostatnie przygotowania i inspiracje

wielkanocNa pintereście znalazłam jeszcze kilka pomysłów na świąteczne dekoracje i przystrojenie Wielkanocnych jajek oraz zrobienie z nich dekoracji. A o tym też pisałam tutaj.

 

 

 

 

 

 

 

Magda Mlekicka wielkanoc

Magda Mlekicka wielkanoc Magda Mlekicka wielkanoc Magda Mlekicka wielkanoc Magda Mlekicka wielkanoc

 

Wiadomo, że główną dekorację świąteczną stanowią jajka – wydmuszki, porcelanowe, z masy plastycznej, plastiku, drewna… Każdy z nas przyozdabia je albo kupuje takie, które przypadną mu do gustu i pasują do wnętrza. W stylu glamour, skandynawskim, pastelowe, klasyczne ludowe, w stylu vintage.  A jak z ich ekspozycją? W misach mosiężnych, porcelanowych, w szklanych wazonach. Fantastycznie też prezentują się zawieszone na gałązkach – tak jak bombki albo na kominkiem, okapem, w oknach czy nawet na poręczy schodów. Wszytko zależy od naszej wyobraźni.

ee9 ee10

e3 ee1 ee2 ee3 ee4

Oprócz pisanek nie zapominamy o roślinach  bukszpan, owies, żonkile, tulipany – doskonale wprowadzają w świąteczny klimat. Do tego kokardy, piórka, figurki zajęcy, kurczaków, baranków.
ee5 ee6 ee8

ee11  ee13

Veršffentlichung nur gegen Honorar (zuzŸgl. MwSt), Namensnennung und Beleg. Bauer Living GmbH, Redaktion deco&style, Burchardstr. 11, 20067 Hamburg, Tel. 040/3019-4997, Fax 3019-4986, E-Mail: deco-style@bauerredaktionen.de, http://www.decoundstyle.de

ee15 e4

e2

 

zdjęcia źródło: pinterest.com

MadamePreston

2 comments

Dodaj komentarz