Strefa kreatywna, strefa relaksu, chillout w pracy

streafa kreatywnaKiedy do głowy przychodzą Ci najlepsze pomysły? Wtedy kiedy wypoczywasz? A skoro tak to po co czekać z krótkim relaksem aż do wyjścia z biura.

Nadmiar obowiązków, stres towarzyszy nam cały czas w pracy. Czy nie byłoby fajnie mieć w firmie takie miejsce, gdzie po długim siedzeniu przy komputerze i wysiłku umysłowym można by było iść i się zrelaksować? Posiedzieć w hamaku, położyć się na pufie albo zagrać w piłkarzyki z kolegami. Miękka wykładzina, miła muzyka, wygodne poduchy….Czujesz to?

W każdej firmie powinno być takie miejsce w którym można na chwilę zapomnieć o pracy, zregenerować się,  uspokoić myśli. Bo najlepsze rozwiązania i pomysły wpadają do głowy gdy się relaksujemy, wypoczywamy, nic nie robimy.

Tak więc, Dyrektorzy, Prezesi, Szefowie, pomyślcie o tym by zapewnić komfort pracy swoim pracownikom. W końcu wszyscy pracują na Wasz sukces.

Wystarczy przygotować jeden pokój, wstawić do niego pufy, fotele, hamaki, telewizor z konsolą do gier, piłkarzyki, rzutki, na podłodze miękka wykładzina. Ze ścianami również można zrobić coś fajnego – namalować grafikę, powiesić obrazy.

Nie mówię o tym, by spędzać tam od razu połowę czasu pracy, ale przy wymagającej pracy umysłowej potrzebna jest odrobina relaksu. A wtedy w pracy z pewnością jesteśmy bardziej wydajni.

 Poniżej kilka przykładowych takich urządzonych miejsc.

Życzę miłej pracy 🙂

chill 4 chill 6 chill 7

Red Frog Offices Chicago, IL Torchia Associates Padgett and Company Job#3416

chill 9 chill 10  chill 12 chill 13 chill 14 chill 15 chill 16 chill 17 chill 18

zdjęcia źródło: pinterest.com

Dodaj komentarz