Sala konferencyjna skrojona na miarę

sala konferencyjna

Sala konferencyjna to bardzo ważna część biura. To tutaj odbywają się spotkania z klientami, prezentacje, zebrania z pracownikami, telekonferencje, narady.  To w niej często zapadają ważne decyzje. Może pomóc w wymyślaniu kreatywnych pomysłów ale również może odwrócić uwagę gdy się okaże, że jest źle urządzona. Sala konferencyjna może również zrobić spore wrażenie na gościach: klientach, dziennikarzach.

Przy urządzaniu takiej sali ważnych jest kilka elementów:

Ważne jest odpowiednie oświetlenie, najlepiej jak są duże okna a jeżeli nie to trzeba dobrać odpowiednie żarówki i lampy.

Główną rolę odgrywa tu stół – zazwyczaj duży, przy którym może usiąść dużo osób i wygodne krzesła.

Projektując salę konferencyjną należy brać również pod uwagę sprzęt, który musi się w niej znaleźć. Ekran powinien być odpowiednio duży, umieszczony tak by z każdego miejsca było dobrze widać co jest na nim prezentowane. Rzutnik, sprzęt do telekonferencji powinien też być umieszczony w odpowiednim miejscu.

W sali konferencyjnej może również znaleźć się tablica, na której można zapisywać najważniejsze punkty do realizacji po spotkaniu, naradzie.

Sala konferencyjna powinna stanowić integralną część wystroju biura. Odpowiednie kolory, charakterystyczne elementy wystroju dla firmy.

Bez względu na to, w jaki sposób będzie zaprojektowana to zawsze musi być wygodna.

 

 

 

conference 18 conference 20

 

conference 1 conference 2 conference 3 conference 4 conference 5 conference 7 conference 8 conference 9 conference 10 conference 11 conference 12

conference 13 conference 14 conference 15 conference 16 conference 17

 

zdjęcia źródło: pinterest.com

Dodaj komentarz