Otaczaj się fajnymi ludźmi – oni mają na nas dobry wpływ

ludzie

Wybór ludzi, którymi się otaczamy w życiu, pracy i z którymi przebywamy ma ogromny wpływ na nasze emocje, relacje, sukcesy niż jakiekolwiek inne czynniki. Zdecydujcie już dziś, że będziecie się otaczać fajnymi, dobrymi ludźmi, zwycięzcami oraz szczęśliwymi optymistami, którzy dążą do osiągnięcia czegoś w swoim życiu. Unikajcie takich, którzy narzekają, marudzą, nic im się nie podoba, krytykują i widzą „szklankę do połowy pustą”, a do tego wszystkiego  mówią, że się do niczego nie nadajemy, że sobie nie poradzimy. Od takich osób najlepiej trzymać się z daleka.
Osoby, z którymi przebywamy wyznaczają nam pewne standardy. Mają nawet wpływ na to jak się zachowujemy, jak się wysławiamy, ubieramy, co chcemy osiągnąć, jakie mamy poglądy i przekonania. Pozytywnie nastawieni ludzie, osiągający sukcesy z pewnością bardziej pomogą nam w osiąganiu naszych celów. Dzięki nim będziemy się piąć w górę, pokonywać pojawiające się trudności. O wiele lepiej jest przebywać z osobami, które wspierają i wierzą w nas. Wierzą w to, że sobie poradzimy, dodadzą nam skrzydeł, wesprą w trudniejszym momencie.
A Wy jakimi ludźmi się otaczacie??
Czy są to osoby, które dążą do swojego celu, spełniają swoje marzenia, są kreatywni, nie poddają się przy pierwszej napotkanej przeszkodzie? Do tego inspirują Was? I cenią za to kim jesteście?

One comment

Dodaj komentarz