Lustrzane meble

lustrzane mebleOstatnio było o lustrach a dziś o lustrzanych meblach.

Lustrzane meble są glamour. Robią niepowtarzalne wrażenie, każdemu wnętrzu dodają uroku, niepowtarzalności. Nadają lekkości, optycznie powiększają przestrzeń. Do wnętrza wprowadzają element niespodzianki, tajemniczości. Jak widać na poniższych zdjęciach wyglądają doskonale pasują do każdego stylu. Sam mebel też może być w wersji nowoczesnej lub być postarzony.

Przede wszystkim jeżeli decydujemy się na lustrzane meble musimy liczyć się z tym, że będzie się w nim odbijać  to co będzie znajdować się w pomieszczeniu.  Najlepiej ustawiać je na przeciw okna, dzięki temu, światło które będzie się odbijać rozświetli dodatkowo przestrzeń.

Na lustrzanych meblach, o czym trzeba pamiętać, widoczny jest każdy ślad: smugi, odciski palców. Trzeba więc przykładać więcej uwagi do polerowania. W końcu piękno nie zawsze bywa praktyczne. To tak jak ze szpilkami, nosimy je chociaż nie zawsze są wygodne ale niezwykle efektowne. Lustrzane meble są niczym jak biżuteria do „małej czarnej”. Ten blask jest niczym nie zastąpiony.

 

 

 

meble 1

lus lus1 lus2 lus3 lus4 lus5  lus7  lus9 meble 2 meble 3 meble 4 meble 5 meble 6 meble 7 meble 8 meble 9 meble 10 meble 11 meble 12 meble 13 meble 14 meble 15 meble 16 meble 17 meble 18 meble 19 meble 20 meble 21 meble 22 lustrzane meble 23 lustrzane meble 24 meble 25 meble12 meble13

 

zdjęcia źródło: pinterest.com

One comment

Dodaj komentarz