Lustro, lustro…. Mirror, mirror

lustro“Lustereczko, powiedz przecie
Kto jest najpiękniejszy w świecie.”

Lustro nie jest tylko po to by się w nim przeglądać. Ja osobiście nie wyobrażam sobie bez niego wnętrz. Architekci również chętnie korzystają z jego możliwości. Prezentuje się tak samo doskonale jak powieszone na ścianach obrazy, zdjęcia. Jedno duże albo kilka małych obok siebie. Dekoracja wnętrza – ciekawa a do tego jeszcze funkcjonalna.

W domach, apartamentach są takie miejsca,  w których wiadomo, że musi być. Mowa oczywiście tu o toalecie, przedpokoju, holu, garderobie. Lustro jednak fenomenalnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu, zarówno na małych jak i na dużych przestrzeniach.

Małe wnętrza może optycznie powiększyć,  niskie dzięki niemu będzie wyglądać na dużo wyższe i nie będzie takie przytłaczające. A jeżeli mamy bardzo wysokie pomieszczenie to najlepiej umieścić je w poziomie. Będziemy mieli wrażenie, że wnętrze jest trochę niższe.

Może też pełnić rolę rozjaśniacza. Wystarczy, że ustawi się je naprzeciw okna a wtedy zrobi się dużo jaśniej, będzie odbijać światło i nawet wnętrza z pomalowanymi na ciemno ścianami będą sprawiały wrażenie jaśniejszych.

Lustro to także bardzo oryginalny element dekoracyjny. Odpowiednio dobrane do wystroju wnętrza dodatkowo podkreśli jego charakter i doda jeszcze większej magii i uroku.

Kształt, kolor, rodzaj ramy – nadadzą charakteru każdemu wnętrzu.

 

mirror 34

lustro 32 lustro 33

mirror5

mirror31

mirror01 mirror02

lustro1 lustro2 lustro3 lustro4 lustro5 lustro6 lustro7 lustro8 lustro9 lustro10 lustro11 lustro12 lustro13 lustro14 lustro15 lustro16 lustro17

mirror mirror1 mirror2 mirror3 mirror4 lustro18 lustro19  lustro21lustro20 lustro22 lustro23 lustro24 lustro25 lustro26

zdjęcia źródło: pinterest.com

 

 

2 comments

Dodaj komentarz