Listopadowe przyjemności

stroikPrzeglądając strony internetowe, szukając inspiracji i czegoś fajnego, wartościowego do przeczytania, trafiłam na fantastyczny magazyn dla przedsiębiorczych kobiet. Liderka.pl , bo o nim tu mowa, ukazuje się w formie cyfrowej od lipca 2015. Do tej pory ukazały się dwa numery. Kolejny, trzeci, którego nie mogę się doczekać, już w styczniu. Przeczytałam je z zapartym tchem w ciągu jednego dnia. Kilkadziesiąt stron fantastycznych artykułów, wywiadów z kobietami sukcesu, ale też z ekspertami od finansów, komunikacji biznesowej. Na stronach też znajdziemy również porady dla przedstawicieli handlowych. Artykuły fajne, konkretne, merytoryczne. Doskonała lektura dla kobiet, które wierzą w siebie, w sukces i dla tych, które wierzą, że ich marzenia się spełniają.

W tym miesiącu miało też miejsce wielkie wydarzenie sportowe – Międzynarodowy mecz akrobatyczny Polska-Białoruś-Niemcy-Warszawa. Wszyscy miłośnicy akrobatyki spotkali się 21 listopada w hali Arena Ursynów by podziwiać umiejętności zawodników. Na tej stronie można obejrzeć filmiki z występów.

Listopad to również miesiąc, w którym coraz częściej myślałam o zbliżających się świętach. W związku z tym musiałam też wybrać się do kina na fantastyczny film „Listy do M. 2”. Kto jeszcze nie widział koniecznie musi go zobaczyć. Od tej pory nastrój świąteczny zagościł u mnie na dobre. Szukałam również pomysłów i inspiracji na dekoracje wnętrz, prezentów, na to jak je zapakować. W internecie znalazłam kilka fajnych linków.
http://thegraphicsfairy.com/free-vintage-christmas-pictures-deer/ – obrazki doskonale nadają się do tego by je wydrukować i oprawić.

Każdego roku staram się inaczej zapakować prezenty. Bez względu na to, czy będzie to papier kolorowy czy gładki zastanawiam się jak je fajnie podpisać, szukam fajnych etykiet. W internecie znalazłam kilka fajnych wzorów, które można wydrukować.
https://www.flickr.com/photos/my-girl-thursday/5265255612/sizes/m/
http://ninasapartment.blogspot.com/2011/11/free-vintage-printables-for-all-your.html
http://tatertotsandjello.com/2014/11/happy-holidays-modern-printable-gift-tag-set.html
http://www.wissenswuerze.de/wordpress/geschenkanhaenger-weihnachten-2014/

Dla małych i dużych wielbicieli kolorowanek też coś się znajdzie. Tym razem w świątecznym nastroju.

http://www.daycoloringpages.com/2013/11/santa-claus-christmas-coloring-pages-free-and-color/
Wystarczy kliknąć w obrazek prawym przyciskiem myszy i zaznaczyć pokaż obraz, wydrukować i gotowe. Fantastyczna zabawa, przy której można się miło zrelaksować i fajnie spędzić czas. Mnie urzekły jeszcze wycinanki. Lalki, ubranka, dekoracje wycinane z papieru. Dzieci mogą mieć świetną zabawę do której też chętnie mogą przyłączyć się dorośli.
http://alteredartifacts.blogspot.ca/2008/12/free-christmas-printable.html

http://bonecasdepapel.blogspot.co.uk/2014/12/papai-noel.html#more

Dekoracje, naklejki …
https://www.flickr.com/photos/paperscraps/4171008369/sizes/o/in/set-72157604064947280/

Koniec listopada to też najwyższa pora by pomyśleć o prezentach, a przynajmniej tych na mikołajki. A dla tych, którzy wierzą w św. Mikołaja i postanawiają napisać do Niego list poniżej linki z papeterią.
http://www.communication4all.co.uk/http/Christmas%20specials.htm
http://zezete2.centerblog.net/rub-papiers-a-lettre–6.html

2 comments

Dodaj komentarz