Książka – dobrze wygląda w każdym miejscu

książki półka

Mały weekend w środku tygodnia. Bardzo mi się to podoba. Zawsze dodatkowy czas na nadrobienie zaległości w czytaniu książek i magazynów. Do tego kubek pysznej kawy lub herbaty. Fantastyczny dzień. Będąc dzieckiem uwielbiałam otaczać się książkami, ale mogłam co najwyżej pooglądać obrazki. To Rodzice wprowadzali mnie w tajemniczy świat bajek i baśni czytając mi na głos każdego dnia przygody moich ulubionych bohaterów. Po dziś dzień uwielbiam czytać i z ogromną przyjemnością, w każdej wolnej chwili  sięgam po książkę by przenieść się w świat zapisany na jej stronach. Największą przyjemność sprawia mi czytanie w domowym zaciszu, w ulubionym miejscu, na kanapie w salonie. To jednak nie jedyne miejsce, czytam gdzie tylko można, gdzie się da.

Książki u mnie w domu stoją na półkach, poustawiane tematycznie, a na biurku i na stoliku kawowym te, które w danej chwili czytam. Są one z różnych kategorii: biografie, obyczajowe, dzienniki, powieści, a także takie, które motywują i rozwijają. Dzięki temu mogę czytać trzy, cztery książki na raz. W danej chwili czytam taką książkę, na jaką mam ochotę.
A Wy jaki macie sposób na układanie książek? Napiszcie w komentarzach. Chętnie się dowiem gdzie je trzymacie, gdzie czytacie.

 

k23

k1 k2

k3 k4 k5 k6

k7 k8 k9 k10

k11 k12 k13 k14 k15 k16 k17

k18 k19 k20 k21 k22 k24 k25

A dzieci też mają miejsce na trzymanie swoich książek ?

kd1 kd2 kd3 kd4 kd5 kd6 kd7zdjęcia źródło: pinterest.com

One comment

Dodaj komentarz