Halloween !!!

hallowen 1

Halloween zbliża się do nas wielkimi krokami.

Dynie, pająki, nietoperze, czarownice na miotle, duchy i świece to główne elementy dekoracyjne, które są często wykorzystywane pod koniec października, podczas święta Halloween. Z roku na rok chętniej dekorujemy domy z tej okazji. Święto jak i dekorowanie domów w tym czasie na dobre zagościło u nas.

Czy macie już pomysł jaką dekorację w tym roku zrobicie ?? Jak wprowadzić mroczny ale też i zabawny klimat ??  Wystarczy uruchomić wyobraźnię i przygotować aranżację mrożącą krew w żyłach.

Najbardziej pożądane kolory to: pomarańczowy, czarny, czerwony, złoty, fioletowy…. Najbardziej popularna do dekoracji wnętrz jest dynia, doskonale też nadają się do tego świece i to w bardzo dużych ilościach. Trzeba tylko uważać by niczego nie spalić. Można ustawić je na srebrnych bądź czarnych świecznikach, a na pewno podkreślą mroczny klimat święta. Doskonale też sprawdzą się lampiony z gotyckimi elementami.  Błyszczące czaszki, pająki czy pióra mogą być wyrafinowanym, eleganckim elementem dekoracyjnym. Glamuru dodadzą z pewnością akcenty w kolorze czarnym i złotym.

hal.jpghal1.jpghal4.jpghal5.jpghal6.jpghal7.jpghal8.jpghal9.jpghal10.jpghal11.jpghal12.jpghal13.jpghal14.jpghal15.jpghal16.jpghal17.jpghal18.jpghal19.jpghal20.jpghal21.jpghal22.jpghal23.jpghal24.jpghal25.jpghal26.jpghal27.jpghal28.jpghal29.jpghal30.jpghal31.jpghal32.jpg

zdjęcia źródło: pinterest.com

One comment

Dodaj komentarz