Czarny – czerń uwodzicielska i zawsze na czasie

czarny1Czarny – to mój ulubiony kolor i zawsze znajduje się w moim otoczeniu. Mogę śmiało powiedzieć, że jestem od niego uzależniona .

A czarny kolor dla mnie to:

KAWA

…. mała czarna ale bywa też i duża… kawa… Chodzę spać późno więc każdy dzień zaczynam pysznym i pożywnym śniadaniem ale nie może zabraknąć przy tym kawy.  Po kawę również sięgam chętnie w ciągu dnia. Do tej pory piłam latte, ale już od około dwóch miesięcy kawa czarna. Smaki się zmieniają. Jak na razie biała została wyeliminowana całkowicie.

 

 

 

kawa

coffee

 

UBRANIA

W przeważającej większości moje ubrania są tego koloru. To w czerni najlepiej się czuję. Czerń jest ponadczasowa, doskonale łączy się z innymi kolorami, pasuje do wszystkiego. Jak sama Mademoiselle Coco mówiła kolor czarny detronizuje wszystko.

ubranie 1 ubranie

PERFUMY

Czarny kolor i perfumy? Ależ tak. Black Opium od Yves Saint Laurent.  Ten zapach mnie uwodzi na każdym kroku. Niesamowita mieszanka ciepłych, korzennych i pikantnych nut wanilii, różowego pieprzu oraz cedru. A do tego zniewalająca nuta czarnej kawy, aromatyzowanej wyjątkowym jaśminem samabac oraz kwiatami pomarańczy. Ten obłędny zapach zamknięty jest do tego w czarnym flakonie z połyskującymi drobinkami. Podwójna przyjemność. Uwielbiam otaczać się pięknymi zapachami, zwracam na to dużą uwagę. Perfumy Black Opium od Yves Saint Laurent są obłędne. Miłość  od pierwszego powąchania.

Nuty głowy : esencja różowego pieprzu, mandarynki, akord gruszki
Nuty serca : absolut kwiatów pomarańczy, akord jaśminu sambak
Nuty bazy: akord kawy, absolut nasion wanilii, esencja paczuli
opium YSL

 zdjęcia: pinterest.com

 

Podejrzyj zmiany

One comment

Dodaj komentarz