Bożonarodzeniowe dekoracje

dekor

Czas przed Bożym Narodzeniem uwielbiam. To piękne, wyjątkowe, nastrojowe chwile. Rozświetlone ulice, udekorowane świątecznie witryny sklepowe i oczywiście fantastyczne w naszych domach dekoracje.  Z głośników wydobywająca się świąteczna muzyka i obowiązkowo „Last Christmas” i unoszące się wspaniałe zapachy: jałowca, cynamonu, kardamonu, goździków. Czy już czujecie te aromaty?? Bo ja tak.

Świąteczne ozdoby całkowicie zmieniają wystrój wnętrza. Wprowadzają wszystkich w niepowtarzalny, bożonarodzeniowy nastrój. Niekiedy kilka lampionów, świec, kwiaty gwiazdy betlejemskiej czy kilka gałązek choiny wprowadzają magiczną atmosferę.

Czy wiecie już jak udekorujecie swój dom? Jakie kolory świątecznych dekoracji wybieracie?  W stylu vintage, rustic, eklektycznym, glamur  czy może w stylu skandynawskim?

Dekoracje świąteczne dobrze jest jak współgrają ze stylem naszego mieszkania, domu i oczywiście od naszych upodobań. W tym roku  w moim domu dekoracje będą w kolorach czerwieni i złota.

Samo dekorowanie domu jak i dekoracje mają sprawiać nam ogromną przyjemność.

w20 w21

w17 w18 w19

w14 w15

w1 w2 w3 w4 w5 w6 w7 w8 w9 w10 w11 w12 w13zdjęcia źródło: pinterest.com

One comment

  1. beti says:

    Dekoracje na święta Bożego Narodzenia to piękny magiczny czas, który uwielbiam, zgadzam się z autorką artyku. Pozdrawiam dziękuję za wspaniałe artykuły.
    ????

Dodaj komentarz