Co będzie jak założysz, że coś się pójdzie nie tak jak byś chciał?

co jeśli pójdzie coś nie takCzy nie jest tak czasami, że wmawiasz sobie, że to co robisz to nie wyjdzie, nie uda się. Zastawiasz się, że to na pewno się nie powiedzie.
 I wiesz co. Masz rację. To z pewnością się nie powiedzie.
Co by się stało gdyby po Twojej głowie nie krążyły negatywne myśli? Nie byłoby żadnej przeszkody, żadnych ograniczeń. Wszystko by się dobrze układało, byś był coraz bliżej swojego celu.
Jeżeli nie myślisz o porażce to z pewnością dojdziesz szybciej do celu , szybciej i łatwiej realizujesz swój plan. Wierzysz w siebie i nawet jeżeli coś nie do końca idzie dobrze to nie wycofujesz się a dążysz dalej do celu.
 Sukces, wszystko to co osiągniesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Nie oglądaj się na innych, nie porównuj się. Bo to o czym myślisz to w końcu przyciągniesz do siebie. Jeżeli założysz, że nic się nie uda to tak będzie. A czy nie lepiej myśleć o tym, że się udało, że poszło dobrze, że wszystko jest ok?
Przestań sobie powtarzać negatywne rzeczy, że się coś nie uda. Popatrz na to z innej perspektywy, przestań narzekać i zmień myślenie na pozytywne, na to że się uda, że wyjdzie. Trzymaj się ustalonego planu i końcowego celu. Nie trać czasu na jakieś inne rozwiązania na skróty. I pamiętaj, że to TY jesteś za wszystko odpowiedzialny, jesteś twórcą własnego życia.

 

Dodaj komentarz